محصولات و خدمات  مـــــــــــا

جهت اطلاع از قیمت های لحظه ای ورق های فولادی با کارشناسان ما تماس بگیرید

۰۲۱-۴۲۰۰۶

۲۲۰۴۴۳۰۰

ورق ST37

موجودی امروز ۹۸/۴/۲۵

ورق ۱۰۰ میل:

ورق ۲۵ میل:

ورق ۱/۵ میل:

ورق های نورد گرم (ورق سیاه) در صنایع مختلفی از جمله صنعت ساختمان، تانکر سازی، خودروسازی، مخازن خاص، کشتی سازی و صنایع سنگین فلزی و … کاربرد دارند.
ضخامت ورق سیاه از ۱/۵ میلی متر شروع شده و نهایتا به ۱۰۰ میلی متر ختم می شود.

ورق سیاه ST37 از دسته فولاد های مورد استفاده برای مصارف ساختمان سازی به حساب می آید. ورق های سیاه ST37 به دلیل درصد کربن پایین ، استحکام بالایی داشته و در صنعت و ساختمان سازی کاربرد گسترده ای دارد. همچنین به دلیل میزان پایین کربن در آن خاصیت جوش پذیری در این نوع ورق بسیار بالاست. از این ورق برای ساخت مقاطع فولادی مثل تیرآهن، نبشی، میلگرد، ورق، پروفیل و ناودانی مناسب می باشد.
ورق سیاه ST ۳۷ بیشتر برای مصارف ساختمانی(ساختمان ها-سوله ها و …) مصرف می شود .

موجودی کالا با توجه به ضخامت و ابعاد : ورق ۱۰ میلیمتری

services-tabs-139154408

ورق ST44

به دلیل خصوصیات ورق های فولادی st44 از این نوع ورق عمدتا برای پرچینگ، پیچ و مهره و جوشکاری استفاده می شود. درجات مختلفی ازین نوع ورق وجود دارد که در کاربردهای مختلفی از جمله پل ها و سازه ها استفاده می گردد.

ضخامت موجود : میل ۱۵ و میلیمتری  ۱۰ و ۸ میلیمتری 

ابعاد موجود انواع ورق :
۲*۶
۲*۱۲
۲٫۵*۶
۲٫۵*۱۲

ورق ST52

ورق های ST52 که به ورق های مستحکم ساختمانی با چقرمگی بالا معروف هستند در سازه های حساس و مقاوم مانند

بوم جرثقیل . پل ها . سازه های بلند مرتبه و …. مورد مصرف قرار می گیرند .

متریال های ST52 و ST52-3 و ST52-3N و S355j2G3 وS355JR+N همگی با اختلاف ناچیز در آنالیز شیمیایی و مکانیکی از یک خانواده محسوب میگردند.

در ورق های ST52 نرمالایز بودن ورق ST52 را با نماد N نشان می دهند. ورق ST52 در ابعاد و ضخامت های موجود زیر قابل عرضه میباشد:

ورق ۲۰ میلیمتری

ورق A516

ورق A516 از گروه ورق های فولادی ساختمانی است با دو کیفیت (گرید) ۶۰ و ۷۰ تولید و عرضه می شود. ورق A516 Gr 60 (ورق A516)و ورق A516 Gr 70  (ورق A516) بیشترین کاربرد را در صنایع مخزن سازی دارند. این ورق های فولادی دارای استحکام کششی بالا و درصد تطویل قابل قبول هستند و برای ساخت دیواره مخازن به صورت خم و عدسی به کار گرفته می شوند.

این ورق که به دلیل تولید به کمک نورد گرم در دسته ورق های گرم قرار می گیرد از گروه ورق های فولادی ساختمانی می باشد و عمدتاً در دو گرید ۶۰ و ۷۰ به بازار عرضه می شود. کاربرد اصلی این ورق در صنایعی که نیاز به سختی بالایی دارند مثل ساخت مخازن جوشی است.

این نوع ورق در ۴ گرید اصلی ۵۵، ۶۰، ۶۵ و ۷۰ تولید و با نام‌های A516 Gr 65 ،A516 Gr 60 ،A516 Gr 55 و A516 Gr 70 تولید و راهی بازار می‌شود. تفاوت این گریدها در درصد ترکیب عناصر سازنده ورق از جمله کربن منگنز مولیبدن کرم و در موارد خاص نیکل وانادیوم و تنگستن می باشد.

برخی از مشتریان و همکاران ما

با ما تماس بگیرید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

نام *
نام خانوادگی *
آدرس ایمیل *
شماره تماس

موضوع پیام

چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟